Péče o zákazníky

 

 

Péče o zákazníky

 

Tak jako si stojíme za kvalitou všech nabízených produktů, věnujeme velkou pozornost také zákaznickému servisu.

Jak tedy péče o zákazníky u nás vypadá?

 

Doprava:

- vše odesíláme v den objednávky - platí pro objednávky uskutečněné v pracovní den do 12 hod.

- skvělá cena dopravy - doprava kurýrem až k Vám domů za pouhých 89,-Kč. U objednávek od 1500,- doprava zcela zdarma. Nabízíme také přes 600 míst osobního odběru.

- žádné skryté poplatky, žádné balné

 

Reklamace:

- už jste někdy něco reklamovali a prodejce se k Vám choval o poznání hůře, než když jste nakupovali? To se Vám u nás nestane. Pokud chcete zboží reklamovat, stačí se nám ozvat a my už vše zařídíme. Kurýr si zboží u Vás vyzvedne, samozřejmě na naše náklady, a Vám stačí jen počkat. Sami se Vám ozveme s výsledkem reklamace a zboží Vám opět na naše náklady zašleme.

 

Garance původu:

- všechny produkty, které nabízíme, odebíráme pouze od oficiální distribuce jednotlivých výrobců. Všechny šarže evidujeme, stejně jako to děláme u léků, a jsme tak schopni garantovat originalitu každého produktu. Žádné levné falzifikáty, žádné zboží z velkoskladu z Polska, kde nikdo neví, jak dlouho a za jakých podmínek bylo skladováno.

 

Garance spokojenosti:

- možnost odstoupit od smlouvy u nás nemáte dva týdny, ale dva měsíce. Nemusíte se tak bát, že byste zboží nestihli vrátit v zákonné lhůtě.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.