CBDex® VAPOR DEPREMA 10 ml

 
 

Přípravek k inhalaci s obsahem Cannabidiolu pro zlepšení narušené psychiky. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 619 Kč
Ušetříte 279 Kč (–45 %)
340 Kč    
Značka CBDex
Kategorie Deprese
 

CBDex VAPOR DEPREMA

1,8% vapor s obsahem Cannabidiolu pro zlepšení nálady, oproštění se od pocitu úzkosti, strachu, osamění, bezcennosti a viny. Navrací chuť do života a aktivit. Lze užívat i preventivně. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. 

Přírodní produkt Vapor Deprema obsahuje Cannabidiol a Propanediol. Doporučenou denní dávkou je 0,5 ml (tj. 14 kapek).

Nejlépe je užívat vapor jednou denně před spánkem, případně dle vlastního inhalačního plánu. 

Do medikační nádobky vlijte 4,5 ml fyziologickéh roztoku (9 g kuchyňské soli rozpuštěno v 1 l vody) či alkalické minerální vody (Vincentka, Bílinská kyselka) a přidejte 14 kapek vaporu. Promíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory, vznikne tak bělavá homogenní tekutina k inhalaci. Případné jemné škrábání v krku po inhalaci je v pořádku. 

Vhodné pro dospělé a děti od 5 let věku. 

Případná změna zabarvení není závadou. Skladujte v temnu do 25 ºC. 

Balení: 10 ml.

 

 

 

CANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 2015.

CANNABIS Pharma je společnost s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Veškeré produkty vyrábí v České republice podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům. Veškeré výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.