CBDex® TINCTURA ONKOVIT 10 ml

 
 

Výluh z květu konopí při únavě a nedostatku energie.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 408 Kč    
Značka CBDex
Kategorie Rakovina
 

CBDex TINCTURA ONKOVIT

5% tinctura z květu konopí účinná při únavě a nedostatku energie. Přispívá k normální činnosti energetického metabolismu, nervové soustavy a duševní funkce. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. 

Doplněk stravy Tinctura Onkovit obsahuje extrakt z květu konopí setého, alkohol, glycerin, lecitin, vitamin B1 a B17. Doporučenou denní dávkou je 12 kapek, aplikovaných ráno a večer po 6 kapkách do úst, nejlépe pod jazyk. 

Kapky se nemusejí zapíjet a aktivní látky se v tekuté formě lépe a rychleji vstřebávají. 

Určeno pro dospělé a mladistvé od 15 let věku. 

Případná usazenina či změna zabarvení tinctury není závadou. Před použitím vždy protřepejte. 

Balení: 10 ml., tj. 1 měsíc užívání. 

 

 

 

CANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 2015.

CANNABIS Pharma je společnost s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Veškeré produkty vyrábí v České republice podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům. Veškeré výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.