CBDex® TINCTURA HYPERTEN 20 ml

 
 

Výluh z květu konopí obohacený o vitaminy pro osoby s nadměrnou zátěží oběhové soustavy. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 706 Kč    
Značka CBDex
Kategorie Vysoký krevní tlak
 

CBDex TINCTURA HYPERTEN

3% tinctura z květu konopí vhodná při nadměrné zátěži oběhové soustavy, nadměrné psychické zátěži a pracovním vypětí. Její užívání prospívá činnosti srdce, energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek, metabolismu homocysteinu a k syntéze cysteinu, který je účinným antioxidantem. Snižuje únavu. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. 

Doplněk stravy Tinctura Hyperten obsahuje extrakt z květu konopí setého, vitamin B1, B6 a B12, alkohol, glycerin, lecitin. Doporučenou denní dávkou je 12 kapek aplikovaných ráno a večer po 6 kapkách do úst, nejlépe pod jazyk. 

Kapky se nemusejí zapíjet a aktivní látky se v tekuté formě lépe a rychleji vstřebávají. 

Určeno pro dospělé a mladistvé od 15 let věku. 

Případná usazenina či změna zabarvení tinctury není závadou. Před použitím vždy protřepejte. 

Balení: 20 ml. 

 

 

 

CANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 2015.

CANNABIS Pharma je společnost s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Veškeré produkty vyrábí v České republice podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům. Veškeré výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.