CBDex® TINCTURA ERESKA 20 ml

 
 

Výluh z květu konopí obohacený vitaminy pro užití při nadměrné únavě a stresu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 678 Kč    
Značka CBDex
Kategorie Roztroušená skleróza
 

CBDex TINCTURA ERESKA

3% tinctura z květu konopí vhodná při fyzické i psychické únavě a stresu. Obsažené vitamíny obecně prospívají zdraví uživatele. Tinctura podporuje normální funkci nervové soustavy a metabolizování homocysteinu, škodlivé látky, které se běžně tvoří v buňkách. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. 

Doplněk stravy Tinctura Ereska obsahuje extrakt z květu konopí setého, alkohol, D-biotin, vitamin B1 a B12, vitamin D, lecitin. Doporučenou denní dávkou je 12 kapek, aplikovaných ráno a večer po 6 kapkách do úst, nejlépe pod jazyk. 

Kapky se nemusejí zapíjet a aktivní látky se v tekuté formě lépe a rychleji vstřebávají. 

Určeno pro dospělé a mladistvé od 15 let věku. 

Případná usazenina či změna zabarvení tinctury není závadou. Před použitím vždy protřepejte. 

Balení: 20 ml. 

 

 

 

CANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 2015.

CANNABIS Pharma je společnost s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Veškeré produkty vyrábí v České republice podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům. Veškeré výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.