CBDex® LIQUID IMUNIT

 
 

Náplň do e-cigaret s 1% obsahem Cannabidiolu pro posílení imunity. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
403 Kč    
Značka CBDex
Kategorie Imunita
 

CBDex LIQUID IMUNIT

Náplň do elektronických cigaret či vaporizačních přístrojů s obahem Cannabidiolu. Cannabidiol je výtažkem z konopí bez omamných účinků a není návykový. Liquid neobsahuje THC ani nicotin. 

Liquid Imunit je přírodní produkt pro posílení imunitního systému. Lze užívat při potížích i jako prevence. Nejlépe je liquid užívat průběžně během dne a před spánkem. 

Obsahuje Cannabidiol, Glycerin a Propanediol. Vaporizace není zdraví škodlivá. 

Doporučená denní dávka je 0,5 ml. 

Neužívejte liquid bezprostředně před či během řízení vozidla. Není určen pro děti a mladistvé do 18 let věku. 

Před použitím protřepejte. Případná změna zabarvení liquidu není závadou. Uchovávejte v temnu do 25 ºC. 

Balení: 10 ml. 

Jakožto produkt určený ke kouření, není určen mladším 18 let věku. Nákupem tohoto výrobku potvrzujete, že jste starší 18 let.

 

 

 

CANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 2015.

CANNABIS Pharma je společnost s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Veškeré produkty vyrábí v České republice podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům. Veškeré výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.