CBDex® LIQUID ERESKA

 
 

Náplň do e-cigaret s 2% obsahem Cannabidiolu pro trpící roztroušenou sklerózou. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 639 Kč
Ušetříte 179 Kč (–28 %)
460 Kč    
Značka CBDex
Kategorie Roztroušená skleróza
 

CBDex LIQUID ERESKA

Náplň do elektronických cigaret či vaporizačních přístrojů s obsahem Cannabidiolu. Cannabidiol je výtažkem z konopí bez omamných účinků a není návykový. Liquid neobsahuje THC ani nicotin. 

Liquid Ereska byl vyvinut pro uživatele trpící roztroušenou sklerózou. Tiší nervová podráždění, napomáhá správnému vedení nervových vzruchů, podporuje nervové uvolnění. Při pravidelném užívání dochází ke zlepšení chronických projevů onemocnění. Lze jej užívat také jako prevenci. Nejlepších výsledků dosáhnete při rozložení užívání během dne a před spánkem. 

Obsahuje Cannabidiol, Glycerin a Propanediol. Vaporizace není zdraví škodlivá. 

Doporučená denní dávka je 0,5 ml. 

Neužívejte liquid bezprostředně před a během řízení vozidla. Není určen pro děti a mladistvé do 18 let věku. 

Před použitím protřepejte. Případná změna zabarvení není závadou. Uchovávejte v temnu do 25 ºC. 

Balení: 10 ml.

Jakožto produkt určený ke kouření, není určen mladším 18 let věku. Nákupem tohoto výrobku potvrzujete, že jste starší 18 let.

 

 

 

CANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 2015.

CANNABIS Pharma je společnost s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Veškeré produkty vyrábí v České republice podle vlastních, originálních receptur. Pro výrobu používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům. Veškeré výrobky jsou schvalovány odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.